Yandan Hazine bebeği Tuval DMC Çapraz Dikiş Kitleri basılı Çapraz Sayılır ayarlayın Nakış Nakış dikiş Baskılı

54.61TL

-29 %

77.99TL

Yeni ürün

Stokta var

Tuval Paketleme Yöntemi Katlanmış
Çerçeve No
Dış Ambalaj PVC Çanta
renk Beyaz
Marka Adı Joy Pazar
Kullanın Resimler
Desen Türü Portre
Yazın Paket
Nakış Yöntemi Çapraz dikiş çalışması
Türünü Ayarlayın Çapraz Dikiş
Çapraz Dikiş Kumaş CT numarası 14CT veya 11CT
Malzeme 100% Pamuk
Stil Avrupa

Yandan Hazine bebeği Tuval DMC Çapraz Dikiş Kitleri basılı Çapraz Sayılır ayarlayın Nakış Nakış dikiş Baskılı

Avantajı : kendi fabrika var,Toplu siparişleriniz için seçildik. % 100 Marka yeni. % 100 Ekolojik pamuklu. Her proje için iş parçacığı %30 daha fazla vereceğiz. Güzel parlak,solmaz,kolay değil kırmak ve pilling. (14CT) %100 doğru baskılı kumaş(11CT ) ve beyaz tuval. Çözünen çevre koruma malzemesi kullanın. Ultra profesyonel nakış diyagramı temizleyin. Ayrıca aile ve arkadaşların için harika bir hediye olabilir.

Not: 14CT beyaz tuval ve 11CT beyaz tuval(kumaş üzerinde hiçbir şey yok,boş) tuval baskısız bir kumaştır.

Baskılı 14CT resim ve 11CT resmi bir ön baskılı kumaştır.

14CT tür geri dikiş için kullanın 2 ipliklerini iş parçacığı,1 ipliklerini konuları lütfen. 11CT tür geri dikiş için 3 ipliklerini konuları,2 ipliklerini iş parçacığı kullanın lütfen. Deseni çok terbiye dikiş, kumaş dokunamaz su , aksi takdirde basılı kısmı kaybolur önce basılmış (14CT basılı veya 11CT) bez üzerine basılmış oldu. Dikişi bitirdikten sonra, suda yarım saat bez koyun, daha sonra kuru yapmak, ve sonra bunun için bir çerçeve yapabilirsiniz.

(Dış çerçeve)paket İçeriği : Nakış kumaş ×1 Nakış iplikleri ×1 Nakış iğne ×2 Plan ×1 Not:

Stok (dışarıdan (nakış kumaş) Renk: Beyaz Malzeme: Pamuk Paket içeriği :Nakış İpliği ,Nakış Kumaş ,İğne,Plan Stok Kare): (11CT) 34cm x 33 cm(14CT) 44cm x 42 cm açıklama : Tuval Boyutu:

çapraz dikiş kitleri, dikiş seti dikiş, baskılı çapraz dikiş kitleri, Ucuz çapraz dikiş kitleri, Yüksek Kaliteli kiti, çapraz dikiş dikiş, Çin baskılı çapraz dikiş kitleri Tedarikçileri