5 adet QFP İŞLEMCİ LQFP FQFP 32 44 64 80 100 LQF 0.5 Adaptör Prototip PCB Dönüştürücü Plaka/0.8 mm DALDIRMA Devre SMD

9.82TL

-4 %

10.33TL

Yeni ürün

Stokta var

Çıktı Türü Pls açıklama kontrol
Model Numarası Pls açıklama kontrol
Marka Adı DİYMORE
DİY Malzemeleri Elektrik

Bu Çift taraflı PCB Devre Kartı var.

Pin pitch boyutu 0.5 mm için bir tarafta,QFP çoğu için kullanılabilir.DEĞİLDİR.LQFP.2.54 mm DİP 32pin~64pin uyumlu FQFP.

B yan pin pitch boyutu 0.5 mm için QFP çoğu için kullanılabilir.DEĞİLDİR.LQFP.2.54 mm DİP 100pin (32pin ile uyumlu~). FQFP Paket dahil:

5 ADET x QFP/İŞLEMCİ/LQFP/32/44/64/80/100 Adaptör PCB Dönüştürücü DİP FQFP

Sevgili arkadaşlar, sizin için 5 $ ' dan fazla, Hoş (Çin Post Olağan Küçük Paket Artı, Pro UY Singapur Post OM gibi) kullanılamaz izleme bilgi nakliye yöntemi ile paket göndermek bize izin vermiyor. Eğer 5 sipariş dolardan fazla eğer Çin Post Hava Posta/Hoş Standart Nakliye seçiniz. Ya pls sipariş bölme, 2'den fazla siparişleri gönderin, emin olun her sipariş emin 2 her siparişiniz 5 dolardan, Rusya daha az $5 $daha az. olabilir Eğer tam bir izleme bilgi istiyorsanız Çin Post Hava Posta/Hoş Standart Nakliye seçiniz. Desteğiniz için teşekkür ederiz!

Sevgili dostum, %100 müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz mükemmellik ve yüksek standartları korumak. Geri bildirim bizim için çok önemlidir. Eğer ürün ve hizmetlerimizden memnun kaldıysanız lütfen olumlu geribildirim ve 5 yıldızlı bırakın.Eğer ürün veya hizmetler ile herhangi bir sorun varsa, negatif geribildirim önce bizimle temas kurmaktan çekinmeyin. Elimizden herhangi bir sorunları çözmek ve en iyi müşteri hizmeti sağlamak yapacağız.Destekler için teşekkürler!

5/8 adaptör, kurulu devre, plaka açmak, Ucuz 5/8 adaptör, Yüksek Kalite kurulu çevirin, Çin levha Tedarikçileri dön