Yeni bir anakart alüminyum elektrolitik 30*40 50v10000uf mm Doğruluk: %20 içine 10000uf50v 30x40mm kapasitörler

71.98TL

Yeni ürün

Stokta var

Çalışma sıcaklığı Standart
Dağıtımı Güç Standart
Kondansatör yapısı Sabit Kondansatör
Uygulama Standart
Marka Adı KEEZEL
Yazın Standart
Model Numarası Standart
Kondansatör kategori Alüminyum Elektrolitik Kondansatör
Durumu YENİ
Besleme Gerilimi Standart

Çeşitli modeller içeren bu liste, 'başlık' size daha fazla seçenek sunmak olduğunu unutmayın. İstediğin yedekler hangi pecify kontrol ettiğinizde bir arzu, bir \\\\ ve bir mesaj bıraktı seçin lütfen!!!!

Dürüst bir satıcı olarak en iyi ürünler \\\\ ve hizmetleri sunmaya kendimizi adamak. Bazen ama en iyisi sizi memnun etmek için çalışacağız lütfen güven her satın alma ile bir sorun olabilir anlıyoruz. Adil \\\\ ve Objektif geri bildirim itibar bizim için çok ÖNEMLİ ve Olumsuz / Tarafsız geribildirim ayrılmadan önce bizimle temas ederseniz çok minnettar oluruz. Birlikte çalışalım en kısa zamanda sorunu olve.

Garanti

1 - Bir Yıl Garanti .

2. - Eğer madde aldıktan sonra Arızalı ise yeni bir değişim için alındığı tarihten itibaren 7gün içinde (Alıcı re altındaki tüm orijinal ve hasarsız iade edilmelidir-satılabilir durumunu) olmalıdır.

3. - Ücretsiz satın alma bir yıl içinde tamir hizmeti veriyoruz. İlk 1 ay için bizi bir yere gelen) bir şekilde nakliye bedeli ödeyeceğiz; satın alıcı 1 ay Sonra nakliye maliyeti iki yolu ödemeniz gerekiyor.

4. - En kısa sürede yerine olanları göndereceğiz döndürülen öğeler alırız bir tane.

5. - Bizim garanti BM altında hasarlı veya fiziksel olarak yanlış kullanımı veya parçaları yanlış kurulum sonucu-normal çalışma koşulları tüm ürünler için geçerli değildir.

Ödeme

1. Maddenin teklif vermeden önce emin olun ödeme hesabınıza kullanılabilir.

2. - Tüm ödemeler madde aldıktan sonra 7gün içinde temizlenmiş olmalıdır. Eğer gerçekten bize ulaşın öğeyi lütfen ödeme güçlüğü varsa öncelikle bunu olve yardım edeceğiz.

3. - Eğer öğe detayları hakkında herhangi bir özel isteğiniz varsa sizin için bir not bırakın lütfen.

Gönderi

1. - Ürün tüm dünyaya ulaştırıyoruz.

2. - DHL FedEx TNT UPS EMS China Post Hongkong Post mevcuttur.

3. - Madde ile 3 gün ödeme aldıktan sonra gönderilecektir.

4. Madde teklifi - emin olun teslimat adresi ve İrtibat telefon numaranızı doğru.

5. - Sevk sonra web sitesinde ürününüzün durumunu takip edebilirsiniz.

İthalat Vergilerini

1. - Senin yanında oldu ithalat masrafları vergi ve harçlar madde fiyat dahil değildir. Bu ücretler alıcı tarafından tanınan vardır.

2. - Lütfen ülke ile kontrol edin. Bu ek masraflar satın alma önce ne olacağını S Gümrük ofisi belirlemek için.

3. - Teslimat fatura hakkında detaylı bilgileri teyit ediniz. Pirinç ücretsizdir konşimento faturada yazsak nasıl veya benzeri maddeyi nasıl tarif edeceğimi örneğin ...

Geri bildirim

1. - Görüşlerinizi yürekten bir ürün ve hizmet ile memnun iseniz bizim için olumlu geribildirim terk etmeye davet ediyoruz gelişimimiz için çok önemli. Teşekkürler zaman ayırdığınız için çok.

2. - Programımız sizi olumlu geri bildirim sonra aynı geribildirim bırakacaktır.

3. Bu sorunları elimizden geleni yapacağız nötr ya da negatif geribildirim ayrılmadan önce bizimle irtibata geçiniz olve.

Desteğiniz için çok teşekkür ederim ve güzel bir gün var!

1000 kondansatör, 10 kondansatör, kondansatör elektrolitik, Ucuz kapasitör 1000, 10 yüksek Kaliteli kondansatör, Çin kondansatör elektrolitik Tedarikçiler