IC MTC55A-2000V MTC55A2000V Güç MODÜLÜ IGBT Modülleri

87.96TL

Yeni ürün

Stokta var

Durumu YENİ
Model Numarası -2000 MTC55A-200 MTC55A-20 MTC55A MTC55A-2 MTC55A MTC55 55A-2000 55A200
Yazın Voltaj Regülatörü

1 Numara: İlgili Ödeme Bilgileri

PayPal kabul ediyoruz.

No. 2: İlgili Gümrük Vergisi Ve Taşıma Ücreti:

Tüm müşterilerin siparişleri için teslim ücret, 1 adet parçası bile yok.

Parçaları yerel özel geldiğinde, eğer parçalar gümrük vergisi tahsil edildi, herhangi bir gümrük vergisi veya ithalat vergisi sorumlu değildir.

3 No: Abount Nakliye Bilgileri:

Ödeme temizlendikten sonra 1-5 iş günü içinde size öğeleri gemi olacak.

Standart nakliye uluslararası Havayolu kullanarak,Öğeleri Çin'den gemi ve çoğu alanlarda almak için (2-3 hafta) 7-14 gün sürer.

Eğer (5 hafta) 30 iş günü içinde öğe almazsanız, lütfen olayı soruşturmak için bize ulaşın.(Brezilya. İtalya. 5~8 hafta)

4: Hakkında Yorumu:

Her işlem için 5 yıldızlı bir derece elde etmeyi amaçlıyoruz. lütfen herhangi bir negatif geri bırakmak için acele etmeyin!!!.Eğer herhangi bir sorun varsa, negatif geribildirim ayrılmadan önce BİZİMLE İRTİBATA geçiniz, 24 saat içinde cevap verecektir.

No. 5: E-Mail Adresi:

PayPal kabul Ediyoruz 1 No: Ödeme Hakkında Bilgi. Tüm müşteri siparişleri İçin teslim herhangi bir ücret talep etmiyoruz 2 No: İlgili Gümrük Vergisi ve Taşıma Ücreti. Sevkiyat yerel gümrük geldiğinde, Eğer mallar gümrük vergisi tahsil edilecek İse, herhangi bir gümrük vergisi veya ithalat vergisi sorumlu değiliz, gerekirse gümrük yardımcı olmak gerekir. No 3: Bilgi Nakliye Abount: ödeme ulaştıktan sonra 1-3 iş günü içinde size öğeleri gemi olacak. Standart nakliye uluslararası Havayolu kullanarak, Öğeleri Çin'den gemi ve çoğu alanlarda almak için (2-3 hafta) 7-14 gün sürer. Eğer (5 hafta) 30 iş günü içinde öğe almazsanız, lütfen olayı soruşturmak için bize ulaşın.(Brezilya. Arjantin. 5~8 hafta) , Eğer acil , lütfen seçin DHL,Fedex ... No. 4: Hakkında Yorumu: Biz amaca ulaşmak için bir 5 yıldızlı rating için her işlem. lütfen herhangi bir negatif geri bırakmak için acele etmeyin!!! Eğer herhangi bir sorun varsa, negatif geribildirim önce posta bırakın lütfen, 24 saat içinde cevap verecektir.

Güç Modülü, IG modülü, ıgbt güç modülü, Ucuz güç modülü, Yüksek Kalite IG modülü, Çin ıgbt güç modülü Tedarikçiler