Ücretsiz nakliye 5sets otomatik 12pin kablo elektrik konut tak plastik Otomotiv kablo demeti bağlayıcı termianls

73.30TL

Yeni ürün

Stokta var

renk 5sets, 10sets
Model Numarası HD121-1.5-21

Ürün Açıklaması: 3 X 12 dişi konnektör konut aygıtlara erişimi hızlandırabilir kadın terminaller Tel değişti Ekleyin : kablo demeti işleme hizmetleri vermek, aşağıdaki linkten satın lütfen: 20cm Varsayılan: Thermostability Tel, 0 edebiliriz.5mm2 ve diğer özellikler teller istiyorsanız bize ulaşın çekinmeyin. İtem resimleri:

İlgili Ürünler: 1) Alipay, Batı Birliği, TT kabul Ediyoruz. Tüm kredi kartları güvenli ödeme işlemci EMANET yoluyla kabul edilir.

2) Ödeme emri 3 gün içinde yapılmalıdır.

3) Eğer hemen ihale kapattıktan sonra ödeme yapabilirsiniz, birkaç dakika bekleyin ve yeniden deneyin Ödemeler için lütfen 3 gün içinde tamamlanır.

Shippment:

Ürün tam ödeme çözümlendiğinde 5 iş günü içinde sevk edilir. Eğer zamanında öğe olsun, bize ilk irtibata geçiniz, size, kontrol ve kısa sürede çözmek isteriz biz. 24 saat içinde normal posta cevap verecektir. bazen hafta sonu ya da tatil nedeniyle küçük bir gecikme var. Eğer 48 saat sonra mail bizim ulaşırsan, bize başka mail adresi spam veya temas kontrol edin.

İletişim:

Tel bağlayıcı, bağlayıcı Otomotiv, bağlayıcı koşum, Tel ile ucuz konnektör, Yüksek Kaliteli bağlayıcı Otomotiv, Çin bağlayıcı koşum Tedarikçiler