12 12 V Güvenlik PIR Kızılötesi Hareket Sensörü Dedektör Duvar Işık RF 140 Derece LED

31.08TL

-16 %

37.01TL

Yeni ürün

Stokta var

Özellikleri Otomatik, kullanışlı, güvenli ve pratik.
Marka Adı OOTDTY
Model Numarası Hareket Sensörü
Garanti Yok
Öğe Türü Anahtarlar
Malzeme Plastik
Tür Geçin /Dokunma Kapatın
Sertifika CCC

Açıklama:

Otomatik, kullanışlı, güvenli ve pratik. Güç ve algılama göstergesi fonksiyonu vardır. Sensör hareket otomatik olarak gece ve gündüz belirleyebilirsiniz. Geniş algılama aralığı yukarı ve aşağı, sol ve sağ servis alanı meydana getirmiştir. Bu ürün yeni bir enerji türüdür-aydınlatma anahtarı tasarrufu, yüksek duyarlılık dedektörü benimser, devre ve SMT entegre. Kontrol sinyali kaynağı olarak kızılötesi ışınlar insan hareket kullanır, bir algılama alanına girdiğinde, aynı anda kontrollü yük başlayacak.

Özellikler: Renk seçin: Siyah, Gri siparişinizi renk seçimini Lütfen mesaj bırakın,ya da varsayılan olarak siyah rengi gönderilecektir. teşekkür ederim! (Yaklaşık) gerilim seçin: D C 12 V Malzeme: ABS Çalışma Dönme açısı: 140° Standart: LVD, EMC, CE, RoHS IP Puanı: IP44 Kapalı uygulama LUX Ayarı: 2-2000lux svr ayarlanabilir Boyutu: 60*47*156mm 5s 6dk ayarlanabilir Algılama mesafesi: 1.5 Yaklaşık 12 milyon, yükleme-2.5 M Yüksek Bağlantı~indüksiyon aydınlatma süresi:

Nötr mavi renk: Sıfır satır ()

Kahverengi renk: Canlı Tel

Kırmızı: Zemin Tel

100 WATT çıkış: Maksimum 1000 W akkor lamba, 100 WATT floresan lamba , Egzoz fan, SOLAR Motor, Elektrik zili 100 WATT

NOT: öğeyi eğer ileri dedektörü gidersen daha az hassas olabilir, ama eğer kesit düşürürseniz hassas olabilir. Eğer kişi hareket sensörü altında hareket etmeyi kes, ayrıca üzerinde\'t ışık\olabilir. Yazın çok sıcak olduğunda, ortam sıcaklığı insanlar neredeyse aynı olur, iyi algılamayabilir. Nedeniyle farklı monitörlerde arasındaki fark, resmi öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir. Anlayışınız için teşekkürler.

Paket içerir: 1 x Hareket Sensörü

'

açık pir sensör 12 V, pir duvar, derece açık güvenlik pır, Ucuz açık pir sensör 12 V, Yüksek Kalite pir duvar, Çin güvenlik pır Tedarikçiler derece açık