M3 M4 M5 M6 M8 Vida Başparmak Vida Çentik Başı 100 Raptiye Plastik Siyah Paket Oluklu

80.63TL

Yeni ürün

Stokta var

Sürücü Tarzı Oluklu
DİY Malzemeleri Elektrik
Boyutu M3, M4, M5, M6, M8
Paket 100-199Pcs
uzunluğu başının altından ölçmek
renk Siyah
Malzeme (Naylon)PA
Kafa Tarzı Çentik Kafa
Vida Tipi Parmak Vidalar
Marka Adı iMJİND
Model Numarası M3 M4 M5 M6 M8

Vida Başparmak Vida Çentik Kafa Toptan Siyah Raptiye Oluklu

Alev Sınıfı:94v-2, İyi Tokluk

M3 M4 M5 M6 M8 M12

Başının altından ölçmek uzunluğu

Eğer ürünler dükkanımı bize pls olmayan diğer boyutu satın almak isterseniz,6 saat içinde size cevap vereceğiz

Teslimat: öğeleri adresinize gönderilecektir. Emin adresinizin doğru olduğundan emin olun lütfen. Geribildirim: saygılarımla iyi ürünleri ve en iyi hizmeti sunmak, eğer bizden memnun değilseniz, Eğer ürün memnun değilseniz, lütfen bize sorunları çözmek yardım edelim bir şey Varsa olumlu geri bildirim, Müşteri Memnuniyeti ve destekleyici en iyi döneceğiz bırakın. Lütfen negatif geribildirim bırakmayın. Çok teşekkür ederim. Pi ShunHeng Raptiye Co.Ltd. Ningbo içinde yer alır ve imalat rondela bağlantı elemanları, bahar fındık, somun,cıvata ve diğer çeşitli uzmanlaşmıştır. Deneyimli ve profesyonel bir ekip ile, birçok ülke ve bölgeler tüm dünyada, özellikle Güneydoğu Asya, Doğu Avrupa, Afrika, Orta Doğu, ABD,Rusya,vb. ürünlerimizi ihraç ettik.

Dünyanın her yerinden bize ulaşın ve karşılıklı yarar için işbirliği aramak müşteriler, iş dernekleri ve arkadaşlar hoş geldiniz.

plastik düdük, plastik kaplar vidalı kapaklı, plastik kabartma, Ucuz plastik düdük, Yüksek Kaliteli plastik kaplar vidalı kapaklı, Çin Plastik kabartma Tedarikçiler