Laptop / Notebook için DDR 1066 PC3 JZL-10600 / PC3 10600 204 PİN 2 GB DDR 3 1066 MHz 1.5 V CL9 64 Bellek Modülü Ram SDRAM

112.66TL

-13 %

130.98TL

Yeni ürün

Stokta var

Öğe Durumu YENİ
Uyumlu So-DIMM PC3-10600 / bellek mimarisi MHz
Kombinasyon formu Tek
Uygulama Laptop
Bellek Frekansı 1066 MHz
Garanti süresi ömür boyu garanti
CL değeri 9
RAM İşlevi Kayıtlı olmayan ECC , Arabellekli Olmayan
Arabirim Tipi 204pin
Fonksiyon NON-ECC
Destekler Çift kanal
Ürünleri Durum Hisse senedi
Bellek Kapasitesi BELLEK MİMARİSİ 2 GB
Sırası 9-9-9-24
Soğutma Fin No
Paket Evet
Marka Adı JEAZLANJZL
Yazın DDR3
Bellek Voltajı 1.5 V
Model Numarası SONGNİ-DDR3-1333B-2 GB
frekans 1066 MHz PC3-10600 / versiyonu, ısı
Ürün fonksiyonu Sistem performansı artar

Bu öğe, Bellek 2 GB bellek mimarisi :

Bu DELL, HP, ACER, ASUS, SONY, IBM, TOSHİBA ve Diğer Üreticiler gibi tüm önemli markaları İle uyumlu. Bu Bellek modülleri sıkı Kalite kontrol geçer ve tüm testleri geçmek.

Bu öğe, APPLE Mac / MacBook uyumlu değil

Model

LAPTOP DDR3 2 GB

Kapasite

2 GB

Bellek Hızı

1066 PC3-10600

Bellek Yuva

YANİ DEDİĞİMİZ

Yonga

8Bits ETT yonga

Yonga Seti Marka

Sknynix, Nanya, PSC, HY,SN,MİKROFON,YARDIM, Samsung....

Hafıza Kanal

Tek Kanal

Kombinasyon Formu

Destekler Çift kanal

CAS Gecikme

CL9

Pim

204pin

Gerilim

1.5 V

Özellikleri

Arabellekli

Fonksiyon

Non-ECC

Ram Marka

JZL

Fabrika Güvence

Ömür Boyu Garanti

Farklı voltaj dikkat: DDR1 & DDR2 & DDR3 & DDR4 iş, birbirleriyle uyumlu olması, yanlış bir anakart ile çalışmayın lütfen. Eğer bilgisayarın frekans hakkında bilmediğiniz ve anakart CPU AMD ya da Intel ise, yazılım CPU-Z ile onaylayın .

Farklı bellek Fabrikası toplu. Aynı model farklı PCB arkaplan renkleri Olacak. Dar Plaka ve geniş plaka, farklı parçacık boyutları. Parçacık sayısı 8 ve 16 olacak . Ama hafıza Kalite ve uyumluluk parçacıkların görünüm ve numarası ile değiştirilmeyecek. Bilgisayar bellek yongaları Samsung, Sknynix, micron, Nanya, PSC, Reklamlar, Qimonda, Elpida, üreticileri hakkında daha fazla bilgi, korumalı ekran ve bellek bilgileri için hafıza çipi üreticisi olan, bilgisayar belleği nedeniyle ortaklar depolama cips yukarıda seçilen farklı gruplar olacak. Bu arızanın bellek birkaç farklı yonga kullanımı nedeniyle YAYGIN HATALARI VE ÇÖZÜMLERİ Rastgele kazasında. Bellek Hızı çöküyor neden zaman farkı farklı çünkü. Bu ele alınması Bellek Hızı azaltmak 47 daha kurulum olabilir. aksi takdirde. aynı tür bellek kullanımı sadece. Bellek anakart İle uyumlu olmayan bir olasılık. ayrıca kötü Bellek Bellek ve rasgele çöker kaynaklanan anakart neden olabilir, güvenli modda Sistemi: bu Tür hataları genellikle anakart ve bellek nedeniyle bazı anakart üzerinde bellek frekansını desteklemediği için yüksek bellek frekansına uyumlu, Yaygın değildir. CMOS setup hafızası yerine sorunu çözmek değilse, Olup olmadığını görmek için hızlı okuma hafıza azaltmak deneyebilirsiniz. Kötü temas nedeniyle, geri ve ileri silgi ile bellek ve anakart bellek yuvası (alkol ile temizlemeyin sorunu çözmek için parmak parçaları silin çünkü önyükleme görüntülenemiyor: bu başarısızlık için Bellek neden genellikle. vb.). bellek bozulması veya anakart bellek yuvası bir sorun var. ayrıca böyle bir arızaya neden olabilir . Bellek neden olur çünkü önyükleme hatası, (tor Award Bıos) ana bilgisayar hoparlörler genellikle uzun bip ile ilgili görüntülenemiyor.

ddr3 1066, 204 pın, ddr 3 1066 mhz, Ucuz ddr3 1066, Yüksek Kalite 204 pın, Çin ddr 3 1066 mhz Tedarikçiler