FCFB Alüminyum karbon YÜKSEK Gidon Aşırı spor araba 620 660 mm/Mat Siyah 190g*23.6 dağ bisikleti Düz bir artış bulunuyor.

81.58TL

-46 %

153.92TL

Yeni ürün

Stokta var

Kullanın Dağ Bisikleti,Çocuk Bisiklet,Kruvazör,BMX
Malzeme Alüminyum Alaşımlı
Model Numarası 1
renk 620mm düz, düz 660 mm, artış 620mm, 660 mm artış
genişliği 601 - 700mm
Yazın Bir yatay Gidon/-şekilli Gidon
Kelepçe Çapı 31.1 - 32,5 mm
Marka Adı FCFB
Bileşenleri Gidon

7. Kök kelepçe resmini verdiğim Kavrama kelepçe yıl (660 mm) 900 Renk resmini verdiğim marka bulunmalıdır f FCFB YÜKSEK gidon: matt 900 Kilo bulunmalıdır f 190g±5g yapısal bir Boyut özelliği: uzun 620/660 mm f 22.2 mm: 31, 8) kuşkusuz Malzeme Özelliği: uzun Alüminyum + karbon mm 7. Dış özelliği: siyah verdiğim Tavsiye bulunmalıdır: bu İleri Seviye Bisiklet

14766,EN14781 Standartlarında ve JAPONYA JIS Standartlarına geçti.

Shenzhen City Star Yao Bisiklet Bisiklet A. Ş., Ltd. bisiklet karbon fiber aksesuarlar, gidon, koltuk tüp, gövde, sırt, tüketici pazarına satış dağıtım, tüketiciler, perakendeciler ve temsilcileri işbirliğinin uzun süreli ve istikrarlı Bir ilişkiler bir dizi ile kurulan yüksek statü zevk.

Shenzhen City Star Yao Bisiklet Bisiklet A. Ş., Ltd. karbon fiber aksesuarları olan eyer, gidon, koltuk tüp, kök, tam kapsamlı dağıtım, fiyat makul.

Shenzhen City Star Yao Bisiklet A. Ş., Ltd. güç, yeniden kredi, sözleşme tutmak, müşterilerimizin güvenini kazanmak, küçük kar ürün kalitesi, işletim özellikleri çeşitli ve prensibi, emin olmak için.

Emtia Taahhüt FCFB FW mağaza amiral gemisi mağaza resmen söz veriyoruz, Tüm ürünlerde geçerli olan, mal satın almak için dükkanda satış sonrası hizmet sağlanan Alibaba tek marka. (Bu kadar güçlü bir çarpışma, vb gibi yanlış kurulum ya da dayanılmaz doğal yıkıcı nedeniyle ürünler satın alındıktan Sonra kullanımı konusunda.) Zarar, artık Garanti Hizmet listesi. Satın almadan Önce ilgili boyutu, uygun boyutu seçin dükkan büyüklüğü karşılaştırma tablosuna göre sığmıyorsa ürün Boyutu satın alırsanız, 48 saat içinde yeni, çevreyi kirletmeyen, etiket bütünlüğü tarihinden itibaren imzalayın lütfen, yük taşıyorsun, Müşteri tarafından oluşturulan kalite sorunları nedeniyle Müşteri Hizmetleri yeni bağlantımızı ikinci satış davayı etkilemez lütfen. Renk ile ilgili tüm ürünleri işleme tür çekim sonrası, ışık ve renk önyargı Kötü görüntü nedeniyle vardır, renk gibi farklı faktörler anlamak için tek tek, gerçek ürün, bir tür hakim Renk ile renkli olabilir, bu sorun kalite sorunlarına ait değil. Tüm ürünler için satış sonrası bağlılığımızı 7 gün dönmek için bir sebep yok, ürün kalitesi sorunları ortaya çıkışı, 24 saat Müşteri Hizmetleri ile temas ettikten sonra İmzalanan lütfen, koşulsuz iade edeceğiz.

yüksek karbon gidon, YÜKSEK gidon, çok katlı bar, Daha yüksek karbon gidon, Yüksek Kalite yüksek gidon, Çin çubukları Tedarikçiler yükselişi