DİATOOL 4 adet 6 mm+8 mm+10 mm+12mm Profesyonel Kalitede Vakum Qucik Uygun Shank, Kuru Delme uçları İle karot uçları Lehimli

172.25TL

-11 %

195.70TL

Yeni ürün

Stokta var

Yazın Çekirdek Matkap
DİY Malzemeleri Döşeme
Kullanın Duvar Delme
Model Numarası A856S2
Marka Adı DİATOOL
Malzeme Elmas

Hızlı montaj shank, kuru delme uçları, profesyonel kalitede ürün : Vakum lehimli elmas çekirdek bit

12mm miktar: 4 adet (6 mm 8 mm+10 mm++)

Specificiation: hızlı montaj shank

Uygulama: porselen karo İçin Kuru sondaj, granit, mermer

Özelliği:

1.Hızlı ve Pürüzsüz delme,

2.Uzun ömür

3.Daha Az Talaş

4.Herhangi bir kırılma en aza

5.Malzeme daha az kaybı

6.Daha az ısı üretimi

7.Daha kaliteli bitirmek

======================================Sonunda

Ve 6 mm 8mm 10mm 12mm dia kullanılabilir ve aynı fiyatlar var. Bu yüzden, isteğiniz başı olarak temel bit göndereceğiz bize mesaj bırakın 1 adet 6 mm + 8 mm 2pc+1 adet 10mm veya 4 adet 10mm göndermek için sorabilirsiniz. Teşekkür ederim.

1. Ürün satın aldıktan sonra herhangi bir sebep, örneğin satın alma ile memnun değilseniz: Ürün için yeni ürün gönderin açıklama olarak değil, aynı veya transit kırık, yeniden yapıyoruz ya da 7 GÜN içinde iade ve değişim kabul ediyoruz, ama iade nakliye ücreti ödemek gerekiyor. İade paket aldık zaman, size para iade edeceğiz.

2. Nötr ya da negatif geribildirim ayrılmadan önce daha iyi bir çözüm elde etmek için bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin, size en iyi hizmeti sağlayacağız. Bize hoş mesaj bırakarak bizimle irtibata geçebilirsiniz,size 24 saat içinde,ve hafta sonları 36 saat içinde cevap vereceğiz.

bit matkap, elmas çekirdek bit, çekirdek bit, Ucuz matkap, Yüksek Kaliteli elmas çekirdek bit, Çin çekirdek bit Tedarikçileri