Düğün dekorasyon için lüks Gümüş kaplama çay ışık tutucu çift kısa mumluk

300.44TL

Yeni ürün

Stokta var

Kullanın Ev Dekorasyon
Fonksiyon Eşleşen Blok Mum
Stil Modern
Malzeme Cam
Eşleşen Mum Büyük Tealight
el yapımı Evet
Marka Adı SİBAOLU
renk Yüksek, Kısa
Model Numarası CH-020-Y015
Yazın Çay Işık Tutucu

Aşağıda düğün dekorasyon Malzemesi için çift kısa mumluk lüks Gümüş kaplama çay ışık tutucu: Cam Ürün boyutu:

Gönderi:

Bir sipariş verdiğinizde, kargo ücreti dahil sipariş için nakliye yöntemi ve ödeme seçiniz. Ödeme tamamlandıktan sonra 15 gün içinde öğeleri göndereceğiz.

Hızlı ürün kontrol ne kadar etkileyebilecek tek tek ülkelerde kere, gümrük farklılıklar nedeniyle tüm uluslararası gönderiler teslim süresi uarantee etmiyoruz. Alıcılar tüm ek gümrük ücretleri, komisyonculuk ücreti, harçları ve vergileri ülke içine ithalat için sorumlu olduğunu unutmayın. Bu ek ücretler teslimat zaman toplanabilir. Reddetti gönderiler için nakliye ücretleri iade edilmeyecektir.

Nakliye maliyeti herhangi bir ithalat vergileri içermez ve alıcılar gümrük vergilerinden sorumludur.

Verir:

Müşterilerimize yapabileceğimizin en iyisini sunmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Eğer herhangi bir nedenle öğeleri aldıktan sonra 15 gün içinde iade ederseniz size iade edeceğiz. Ancak, alıcı emin döndürülen öğeler özgün koşulları içinde olduğundan emin olun gerekir. Eğer öğeleri iade edildiğinde hasar veya kayıp varsa, alıcı bu tür bir hasar veya kaybından sorumlu olacak ve alıcı tam bir geri ödeme vermeyecektir. Alıcı hasar veya kayıp maliyeti kurtarmak için lojistik şirketi ile bir dava dosyası için çalışmalısınız.

Alıcı iade nakliye ücretleri için sorumlu olacaktır.

Geribildirim:

Memnuniyet ve olumlu geribildirim bizim için çok önemlidir. Eğer ürün ve hizmetlerimizden memnun kaldıysanız lütfen olumlu geribildirim ve 5 yıldızlı bırakın.

Eğer ürün veya hizmetler ile herhangi bir sorun varsa, negatif geribildirim önce bizimle temas kurmaktan çekinmeyin. Elimizden herhangi bir sorunları çözmek ve en iyi müşteri hizmetleri sunmak yapacağız.

Misyonumuz:

Her istemci için Povide kaliteli ve düşük maliyetli hizmetler memnun!

Çay Işık Tutucu, Gümüş çay ışık tutucular, Gümüş mumluk, Ucuz çay ışık tutucu, Yüksek Kaliteli Gümüş çay ışık tutucular, Çin Gümüş mumluk Tedarikçiler