Dikiş dikiş ripper büyük bir bıçak ilik dikiş kontrol bıçak kesme araçları rastgele renk iplik

1.47TL

Yeni ürün

Stokta var

Marka Adı fu chao
Yazın Endüstriyel Dikiş Makinesi
Model Numarası dikiş parçaları
Dikiş Oluşumu Kilit Dikiş
Besleme Mekanizması Yürürken Ayak
Mekanik Yapılandırma Düz Yatak
Durumu YENİ

Bebek Adı : Dikiş ripper . Ben bu gadget hafife almayın ! Onun yardımıyla , çok uygun olduğunda dikiş , rolünü Oh doldurulamaz makas ! Dikişlerin kullanışlı zaman , daha az izin veremezsin! ^ _ ^

Bu gadget aslında İlk İki işlevi vardır, tığ , iplik, iki ve iki bir şimdi, (dikiş makinesi veya el dikişli kullanılabilir ) bölünmüş dikişler çok kolay makas, kırılır.

Bebek Malzeme : çelik bıçak, plastik saplı , Oh bıçak bir şapka ile .

Cap ölçtükten sonra bebek Boyutu : Toplam Uzunluğu teker ( Koy )Hakkında bıçağı

Dikiş makinesi yedek parçaları en tedarik edebiliriz ve vitrin sadece küçük bir parçasıdır.Daha fazla ihtiyacımız var,lütfen fiyat onaylamak için kodlama bize bildirmek durumunda. Orada Çin'de yapmanız gereken bir şey var, o da bize mesaj bırakabilir ve size yardım etmek için her türlü çabayı göstereceğiz. Bay Chen Fuchao 1983 yılında Çin'de fobric makine için ilk aşındırıcı kemer geliştirdi. Biriken 12 yıl ve geliştirme yoluyla, marka 1995 yılında ortaya çıktı. Yıllardır sürekli yenilik ve büyüme ile, çeşitli seri geniş bir ürün yelpazesi şeklini almış,dikiş yerlerinde sektörün gelişiminin önünü açtı. Firmamız marka çaba ve kurumsal kültürü geliştirmek için 2011 yılında yepyeni bir görsel görüntü sistemi, mükemmel kalite ve hizmet, kanalize.

Başlat

son

bıçak rulo, bıçak anahtarı, bıçak desen, Ucuz bıçak rulo, Anahtarı yüksek Kalite bıçak, Çin bıçak desen Tedarikçiler