Dikiş Makinesi Parçaları 747 petrol pencere SİRUBA

1.98TL

Yeni ürün

Stokta var

Yazın Endüstriyel Dikiş Makinesi
Durumu YENİ
Marka Adı fu chao
Besleme Mekanizması Yürürken Ayak
Model Numarası dikiş parçaları
Dikiş Oluşumu Kilit Dikiş
Mekanik Yapılandırma Düz Yatak

Üretim bayilik : yurt içi eğri iğne , baskı ayağı , iğne tutucu, diş, iğne plakasının Tüm ithalat , lider , Kurulan kural , filtre ve yedek parça Pileli.

Altı Pegasus, Gümüş Ok , Ren , Yıldız Ling , Japonya FD62, tam dört-pin, parça üretimi ve dağıtımı .

Dikiş makinesi yedek parçaları en tedarik edebiliriz ve vitrin sadece küçük bir parçasıdır.Daha fazla ihtiyacımız var,lütfen fiyat onaylamak için kodlama bize bildirmek durumunda. Orada Çin'de yapmanız gereken bir şey var, o da bize mesaj bırakabilir ve size yardım etmek için her türlü çabayı göstereceğiz. Bay Chen Fuchao 1983 yılında Çin'de fobric makine için ilk aşındırıcı kemer geliştirdi. Biriken 12 yıl ve geliştirme yoluyla, marka 1995 yılında ortaya çıktı. Yıllardır sürekli yenilik ve büyüme ile, çeşitli seri geniş bir ürün yelpazesi şeklini almış,dikiş yerlerinde sektörün gelişiminin önünü açtı. Firmamız marka çaba ve kurumsal kültürü geliştirmek için 2011 yılında yepyeni bir görsel görüntü sistemi, mükemmel kalite ve hizmet, kanalize.

Başlat

son

bir yel değirmeni parçaları, pencere tenteler, parça işlemleri, Bir fırıldak ucuz parça, Yüksek Kaliteli pencere tenteler, Çin operasyonlar Tedarikçiler parçaları