1 adet 240128 240*128 lcd ekran modülü Siyah arka plan ve beyaz harflerle RA6963C LT050A-302 FFSTN G128240X02

249.06TL

Yeni ürün

Stokta var

Uyumlu Marka/Model Yok
Model Numarası LT050-302

Bu ürün endüstriyel uygulamalar, yüksek güvenilirlik için uygundur.

Kalkınma detaylı bilgi ve teknik destek sağlayabilir . Pls. bize ulaşın .

Görüşleriniz bizim için çok önemlidir . herhangi bir sorun Pls varsa. ilk bizimle irtibata geçin. Birlikte sorunu çözebileceğimize inanıyorum. Pls . bizimle temas kurmadan önce anlaşmazlık açmayın . yardımlarınız için teşekkürler .

Bize

2001 yılında LCD sektörlerinde deneyimli Ar-Ge mühendisleri bir grup tarafından kurulan fabrikamız Çin'de ve orta büyüklükteki LCD modülleri tasarım ve üretim küçük en ilerici firmalarından biri olarak kabul edilmektedir.

Ortak şirketimiz, Zafer Ses (Asya) Ltd ile çalıştık. Hong Kong, ABD, Avrupa ve diğer birçok ülkede uluslararası müşteriler için.

Katı Kalite Yönetim sistemimiz, donanımlı üretim tesisleri, yenilikçi ürün tasarımları ve iyi desteklenmiş, müşterilere kapsamlı, düşük maliyetli ve yüksek kaliteli katma değerli hizmet sağlayabilir. Laurel standart ve özel grafik, COB, DİŞLİ ve SEKME, ve çeşitli aydınlatma sistemleri için tasarlanmış modüller, karakter geniş bir yelpazede sunuyor. Uygulamalar aletleri, proses kontrol, tüketici, tıbbi, POS iletişim arasında değişir.

Küresel çevre koruma tanıyarak dünya çapında sorumluluk, Laurel malzemeleri müşterilerimize Uyumlu ürünleri RoHS.

Kuruluşundan bu yana, Laurel "iş felsefemiz olarak İşbirliği", "Yenilik", "Kalite" ilkelerini düzenledi. Gelecekte, Laurel da müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak ve müşterilerine değer katacak çalışıyoruz.

İhtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçin ve uygulamalar için en iyi LCD sistemi için rehberlik edebiliriz.

Denizcilik Terimleri

1.Çin Post ve HK post Kayıtlı posta. gelmesi 15-60 Günlük almak. bir yerde çok daha fazlası gerekir! Birçok ülke-malların kaydı, ve eğer mal uzun süre mevcut değilse, yerel Postane irtibata geçiniz bir takip yok. Eğer acil eğer.Pls DHL/FEDEX/TNT/EMS seçin .

2.Herhangi bir önemli görev, vergi ve masraflar için sorumluluk değiliz. Bu ek masraflar teklif/satın önce ne olacağını belirlemek için ülkenin gümrük ofisi ile kontrol edin.

Geribildirim:

1. Tüm e-postalar 1business gün cevap verilecektir. Eğer bizim cevap almazsanız, lütfen e-posta kızıyor lütfen size en kısa sürede yanıt vereceğiz

2.Bize, iyi görüşleriniz bizim için iyi bir destek olduğunu, Eğer herhangi bir sorun, pls Varsa Şirketimizin gelişimi için hayati önem taşıyan 5 olumlu yorum ve yıldız Ayrıntılı Satıcı Değerlendirme, bırakabilirsiniz umuyoruz.bize ulaşın . Mağazamızda iyi bir iş gezisi var ,teşekkür Ederim!

daha 2colors :

Kontrol, Kontrol Modülü, ücretsiz kontrol, Ucuz kontrol, Yüksek Kalite kontrol modülü, Çin ücretsiz Tedarikçileri kontrol