Eşleşen donanım aksesuarları sürüm-5024 el yapımı deri çanta B çizim [- 5024] DİY T-B

94.41TL

Yeni ürün

Stokta var

Malzeme Kağıt Karton
Model Numarası On yedi milyon yetmiş iki bin yüz on iki
renk donanım, bitmiş çanta 30 gün, kağıt çizimleri

Alıcı Dikkat

1, Çin post hava posta yolu ve Çin post hava parcal şekilde ucuz. Ama taşıma hızları, Rusya için çok yavaş, özellikle Ulaşım. Bu nedenle, satın almadan önce, kullanacağınız şekilde taşınması dikkatle düşünün lütfen. Tüm Siparişler aldığımızda ilk seferde teslim edilecektir. Lütfen Çin sonrası hava posta ve Çin post air parcel şekilde yavaş hız için bir anlaşmazlık için geçerli değil. Bu şekilde ortam değişkenleri, bu yavaş hız göze ihtiyacın var.

2, ekspres yol değiştirme hakkı var , gerçek express durumuna göre. Lütfen express için değişen iletici anlaşmazlık yok.

3, emin teslim ediyoruz tüm ürünler teslimattan önce iyi yapıyoruz. Ben kargo iade kabul etmiyoruz. Ben ulaştırma kırık ürünlerin sorumluluğu alacak param yok. Bir kez imzalamadan önce kırık ürün ıa bulduğunu, tazminat almak için yerel iletici ile irtibata geçiniz.Lütfen bu sorun için bir anlaşmazlık yok.

4, Özel İndirim ürünler için 3 başlar altında kötü yorum kabul etmiyoruz.

5, Tabela ürünleri Önce, paketleri ve ürünlerin iyi olup olmadığını kontrol etmeyi unutmayın. Tüm ürünler teslimattan önce paketlenir yapıyoruz. Bir kez ürün işe veya kırık,yerel express şirketi veya tazminat almak için iletici ile irtibata gelmez. Kırık ürünün carge param yok.

6, ayrıca Lütfen çift İngilizce Adresinizi, cep telefonu numarası, telefon numaranızı kontrol edin. Etkili olduğundan emin olun.

7, 6 öğeler, bizden satın hoş geldiniz, yukarıda bizim anlayabilir misin. Burada en rekabetçi ürünler var.

Bizimle 8, yaz giysileri İçin, lütfen kontrol edin eğer stoklarda varsa, gelişmiş onaylamak için gelişmiş.

Alışveriş tadını çıkar. Herhangi bir soru, bizimle her zaman irtibata geçebilirsiniz, ilk anda size cevap vereceğiz.Eğer ürün memnun değilseniz, 5 başlar ve iyi bir yorum verin. % 5 indirim sonraki sipariş verilebilir.

Tam çanta' bizim çizimler ile bir araya getirmek için ayarlayın. DİY tadını çıkar.

Kendiniz DİY çanta teşvik ediyoruz. Eğer bitmiş çanta ihtiyacınız varsa, 30-60 gün beklemen gerekir. Bu ürünlerin hepsi El yapımıdır. Belki küçük bir kusur var. Eğer sakıncası yoksa, lütfen bize sipariş unutmayın.

Sürüm, Ucuz versiyonu, Eşleşen donanım aksesuarları 5024 [B] sürüm çizim DİY T B 5024 el yapımı deri çanta seti