Chrysler Dodge Chrysler için Akıllı Araba Anahtarı 5 Düğmeleri için OkeyTech Uzaktan Kumanda 433Mhz İD46 Çip Anahtarsız Giriş Uzaktan 2008-2011

142.85TL

-24 %

190.42TL

Yeni ürün

Stokta var

Blade Kesilmemiş Boş Bıçak
Düğmeleri 5 Düğmeleri
Özellikleri 433MHz İD46 Çip
Toptan ve Perakende Eğer bir toptancı iseniz, en iyi seçim yapıyoruz
Diğer Parça Numarası Chrysler Akıllı uzaktan Kumanda Anahtarı
nakliye Ücretsiz kargo
Malzeme Türü için Chrysler Smart Anahtar
Uyum için Chrysler Dodge için 2008-2011
Araba üretildiği Ülke/Bölge Çin
Üretici Parça Numarası Chrysler için uzak Anahtar
Paket Köpük çanta
Renk ÇEÇENİSTAN-RK03 Siyah Uzaktan kumandalı Araba Anahtarı
Değişim Parça Numarası Chrysler için uzak Anahtar
Özelleştirme Evet
R/C Fonksiyonu İle
Öğe Türü Chrysler İçin
üretmek Fabrika Var
Marka Adı OkeyTech

Plastik parçalar bölünmüş çizgi ile bağlanır ve çok mükemmel görünüyor boşluklar olmadan toplandı. Kapağı ABS malzeme, yüksek sertlik, İyi kimyasal direnç, ısı ve korozyon direnci ve darbe dayanımı ile yüzey yapılır. Kapağın üzerinde herhangi bir flash diken, yüzey çok düz ve güzel. Anahtar blade bakırdan yapılmış ve vakum ısı ile işlenir. Kesmek için daha esnek ve kolay hale geldi. Yüksek hassasiyetli freze makinesi ile ürettiğimiz ve boyutu çok hassas. Hiçbir geri dönüşüm malzemesi. Bıçağı artık pas ve el çizmez, genel asil görünüyor .

Açıklama: Chrysler Otomobiller için yeni bir akıllı anahtar 433Mhz listelenen İşte. Bu anahtar frekansı 433Mhz vardır. Arabanız için doğru olanı seçin lütfen. Yerel yetkili satıcısı/çilingir de kullanmadan önce anahtarı programı gerekir.

Nasıl bu anahtar araba için uygun olduğunu biliyor musunuz? orijinal anahtar orijinal anahtarı aynı düğmeleri akıllı anahtar. orijinal anahtarını aynı frekansa sahip. Eğer yukarıdaki öğeleri eşleşirse, bu ürünü satın almak sorun değil.

Kontrol, uzaktan kumanda, kontrolü akıllı, Ucuz kontrol, Yüksek Kaliteli uzaktan kumanda, Çin kontrolü akıllı Tedarikçiler