DİY Güneş Modülü/Sistemi 5 ADET/Lot Ücretsiz Kargo İçin sıcak Satış 6,0 Sınıf 18V Mono Güneş Pili Epoksi Güneş Paneli Geniş BİR Uyumluluk

574.06TL

-11 %

652.34TL

Yeni ürün

Stokta var

Malzeme Piyasada Şuan Silikon
Max. Güç 6W
Hücre sayısı 36
Boyutu 170*200MM
Panel sayısı 1
Marka Adı BUHESHUİ
Esnek Güneş Paneli No
Nominal Kapasite 6W
Yazın Güneş Paneli
Model Numarası 6,0-18V
Katlanabilir Güneş Paneli No

DİY Güneş Modülü/Sistemi 5 ADET/Lot Ücretsiz Kargo İçin sıcak Satış 6,0 Sınıf 18V Mono Güneş Pili Epoksi Güneş Paneli Geniş BİR Uyumluluk

Özellikler:

1. Yepyeni ROHS mini Güneş paneli onayladı

2. Güneş hücreleri dayanıklı dış poli çerçeve ile kaplı ve korumalı

3. Piyasada şuan silikon

4. Max çalışma voltajı : 18V

5. Max çalışma akımı: 330mA

6. Açık devre gerilimi: 21.5 V

7. Güç: 6 W

8. 3MM*Boyutlar:200*170

H güneş paneli seçmek için ow:

Bu tablo, akü ve güneş panelleri arasında güneş sistemi yapılandırma ilişkiyi gösterir.

DC Akü

Güneş Paneli

1.2 V

2.5 V ~ 2.5 V

2.4 V

3.5 V ~ NEGATİF

3.6 V

5 V ~ 6V

6V

7.5 V ~ 0.3

12 V

15V ~ 18V

Uygulamalar:

1. Küçük ev projeleri

2. Bilim projeleri

3. Elektronik uygulamaları

4. Şarj küçük DC pil

5. Kendi çalışan modeller oluşturmak, oyuncaklar ve güneş ekran vb

Paketler içerir:

5 * Güneş panelleri

1. Alipay varsayılan adres için gemi, eğer bize bilgi vermezseniz olacağız.

2. Nakliye Çin post air mail ile ücretsiz kargo, paket ağırlığı 2kg fazla paket boyutu 90CM daha büyük, iki koli ya da Çin post hava posta ile daha fazla parsel ile EMS vb veya Gemi kullanacaktır.

3. Talimat:paketi ayrıntıları işaretledik ağırlık ve boyut malların gerçek ağırlık ve boyutu değil, eğer gerçek ağırlık ve boyutunu bilmek gerekiyorsa, sadece bize başvurmanız gerekir.

4. Teslim süresi:

1) Ulaşım gelişmiş ülkeler hakkında 7-45 gün

2) Uzak ülkeler hakkında 2-8 hafta

5. Alıcı bizimle artış nakliye ile ilgili iletişim lütfen daha hızlı nakliye yöntemi, EMS, DHL vb gibi kullanmak istiyorsanız.

Nakliye zamanı talimat: alıcının gümrük işlemleri zaman veya mücbir bağlıdır. Yakında mal almak için alıcı uzun zamandır mal almazsa, alıcı gümrük veya yerel Postane irtibata geçebilirsiniz umuyoruz.

Sevkiyat öncesi malların kalite kontrol edeceğiz. Eğer bazı beklenmedik sorunlar meydana varsa, dostu aracılığıyla alıcı ile sorunları çözmek için aşağıdaki yollarla umuyoruz

1. Eğer kalite sorunu varsa, alıcı 15 gün içinde mal aldıktan sonra iddia gönderebilir, alıcı tanımlamak için satıcı için fotoğraf ya da video ve diğer kanıt sağlaması gerekir.

2. Adam-yapılmış hasarlı, alıcılar tam sorumluluk almak.

3. Ürün kalitesi işleme programı:

1) alıcı bize iade nakliye masrafları mal geri dönerek mal aldıktan sonra ,alıcı göndermek için nakliye ücreti ödemek ve yeni bir ürün göndermek olacak.

2) (nakliye dahil toplam fiyat, daha az 10USD olan) malların kalitesi sorunları Varsa, alıcı sonraki sipariş, alıcı yok yeni bir ürün göndereceğiz?t yakın dönemde yeni bir düzen yapmak için plan, alıcı yeniden nakliye masraflarını ödemek ve yeni bir ürün yeniden isteyin.

1. Zevk bizim en iyi alışveriş deneyimi yaşatıyor. Cust mer memnuniyeti bizim için başarılı bekleriz. Bu nedenle görüşleriniz bizim için son derece önemlidir.

2. Eğer bizim öğeler memnun iseniz, bize olumlu geribildirim bırakın lütfen. Bir kez olumlu geribildirim sistemimiz aynı gün size olumlu tepkiler verecektir.

3. Herhangi bir olumsuz ve tarafsız geribildirim ayrılmadan önce bizimle irtibata geçiniz. Seninle herhangi bir sorunları çözmek için çalışacağız

Mono güneş pili, Güneş Pili, satılık güneş pilleri, Ucuz mono güneş pili, Yüksek Kaliteli güneş pili, Satış Tedarikçiler için Çin güneş pilleri