Anne Kullanımlık Sıhhi Peçete Adet Pedleri ve Göğüs Pedleri için Ohbabyka Mini Islak Çanta 18*14 Bebek Değişen Çantası Kuru Çanta Islak

20.96TL

-20 %

26.24TL

Yeni ürün

Stokta var

çanta Puset bebek bezi çantası sırt çantası
Ana Malzeme Polyester
Boyutu Mini(Max Length<20cm)
Ağırlık 0.03kg
Puset çanta anne bebek çantaları
bebek bezi çantaları bebek bezi değiştirme çantası
ıslak çanta bebek bezi çantaları bebek
Desen Türü Baskı
Öge Yüksekliği 14cm
Stil ıslak çanta
Kapatma Türü fermuar
Madde Uzunluğu 18cm
Öğe Türü Bez Çanta
Mumya bebek bezi çantası bebek çanta düzenleyici
Öge Genişliği 14cm
Seyahat bebek çantası bolsos para bebes
Model Numarası Puset çanta

Hoşgeldiniz Resmi Mağaza Ohbabyka Üst 1 Marka Bebek Bez bebek Bezi Fabrika Satış Mağazası Ediyoruz.En düşük fiyata satıyor.Tüm ürünlerimiz 24 saat,stok tüm öğeleri içinde sevk edilebilir!!! Damla nakliye ve toptan Çoğunlukla mağazamızda bekliyoruz.Özel teklif için lütfen bizimle irtibata geçiniz. Anne Kullanımlık Sıhhi Peçete Adet Pedleri ve Göğüs Pedleri için Ohbabyka Mini Islak Çanta*1 14 Bebek alt Değiştirme Çantası :büyük boy çanta içinde Uyuyor, bez çanta veya sırt Çantaları 18 Kuru Islak. Sadece bir bebek bezi gizlemek için gerektiğinde bez pedleri veya kullanımlık mendil ya da iyi kullanırken işe almak için harika. Bir çırpıda kolu ile, bu mini çanta da ıslak havlu bar, çanta, valiz, bebek arabası ya da bilek hatta asmak!

2 : Bu çanta makinede yıkanabilir ve kurutulmuş veya kurutma makinesinde veya çok az ısı üzerinde attı ya da satır olabilir.

3 :Büyük Anne Pedler ve bezler ile kullanmak için temiz taşımak ve yeniden kadınsı ürünler kullanılmış.

Seninle--> birlikte kullanımı öncesinde ve sonrasında herhangi bir kişisel eşyaları için bu tutun.

Aşağıda çantanın içinde herhangi bir karışıklık kolayca durulanır, ya da serin makineye atmak ve hava kurutucu+ (bkz: kolay bakım talimatları)

Boyutu:18cm*14

ıslak kuru çanta, ıslak çanta, bebek bezi değiştirme çantası, Ucuz ıslak kuru çanta, Yüksek Kaliteli ıslak çanta, Çin bebek değişen çantası Tedarikçiler