Cloudray Kablo Zinciri Yarı-İç 18x18 18x25 18x37 18x50 Sürükleyin Plastik Towline İletim Açılış Kapalı

42.51TL

Yeni ürün

Stokta var

Model Numarası J18BF.1.N
Çekme Dayanımı Yok
Standart veya Standart olmayan Standart
Malzeme Plastik
Yazın Yarı Kapalı İç Açma
Marka Adı Cloudray
İç boyutu 18x50 mm, 18x25 mm, 18x37 mm, 18x18 mm
Bükme Yarıçapı 38 mm, 48 mm, 28 mm, 60 mm, 75mm

Çin nakliye Tüm ürünler tarifeleri neden olabilir gümrük Vergileri. Lütfen ülkenizin ithalat kanunları hakkında iyi biliyoruz. Tüm ürünleri ticaret açısından FOB varsayılan satan Cloudray, alıcılar kendi ülkelerinde vergi her türlü sorumluluğu alacaktır. Eğer bildirimi ile ilgili özel bir isteğiniz varsa, bir şey yapmak için bize mesaj bırakın lütfen. (Almanya/ABD/Rusya) yerel ülkeden nakliye gerekli ithalat tarifeleri vardır. Brezilya için tüm paketleri DHL/UPS/Fedex/EMS tarafından HİSAR numarasına ihtiyacım var. Arjantin için tüm paketleri DHL/UPS/Fedex/EMS tarafından CUIT numarasına ihtiyacım var. Şili ile tüm paketleri DHL/UPS/Fedex/EMS numarası RUT gerekir. Rusya'ya tüm paketler ( İlk isim + Orta isim + soyadı ) Tam Adı lazım.

1. Müşteri Memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Eğer bizim ürün ve hizmet ile memnun iseniz, bizim için bize olumlu geribildirim ve 5 yıldız verin Lütfen.

2. Eğer satın alma ile herhangi bir sorun varsa, lütfen olumsuz ya da tarafsız geribildirim ayrılmadan önce bize ulaşın. Sorunu çözmek için çalışmalarımızı yapacağız.

kablo zinciri, zincir iletim, zincir sürükleyin, Ucuz kablo zinciri, Yüksek Kaliteli zincir iletim, Çin sürükleyin Tedarikçi zinciri