X-Racer KL-EX90 Micro Quad BNF Yarış

1 392.56TL

Yeni ürün

Stokta var

Çapraz Dingil X-Racer KL-EX90 Micro Quad BNF Yarış
Maksimum Çıkış Hızı X-Racer KL-EX90 Micro Quad BNF Yarış
Kalkış Ağırlığı X-Racer KL-EX90 Micro Quad BNF Yarış
Bağlantı Uzaktan Kumanda
Canlı Görüş Mesafesi X-Racer KL-EX90 Micro Quad BNF Yarış
Model Numarası X-Racer KL-EX90 Micro Quad BNF Yarış
Drone Türü Quadcopter
Deniz Seviyesinden Max Servis Tavanı X-Racer KL-EX90 Micro Quad BNF Yarış
Yapılandırılmış İçin Özel Kamera,Özel Araçlar
Hover Zaman 30dakika
Katlanabilir No
Max İletim Mesafesi X-Racer KL-EX90 Micro Quad BNF Yarış
Marka Adı TAROT-RC
İniş Takımları Boyutu X-Racer KL-EX90 Micro Quad BNF Yarış
Max İniş Hızı X-Racer KL-EX90 Micro Quad BNF Yarış
Max Hız X-Racer KL-EX90 Micro Quad BNF Yarış
Paket 1 Paket, 2 Paket
Kontrol Aralığı X-Racer KL-EX90 Micro Quad BNF Yarış
Canlı Görünüm Çalışma Frekansı X-Racer KL-EX90 Micro Quad BNF Yarış

Koruma Kapağı olmadan 1 paket.

Koruma Kapağı ile 2 paket.

Satın Almadan Önce:

KL-bu EX90 alıcı ile gelmiyor. Eğer Frsky verici kullanıyorsanız, kullanmanızı öneririz . Eğer diğer RC verici kullanıyorsanız, buna göre diğer mini vericileri kullanır.

BNF tarak kamera PAL sürümü. Eğer NTSC sürümü gerekiyorsa, kasada, mesaj bırakın lütfen, teşekkür ederim.

Eğer özel talimatlar olmadan eğer BNF tarak 3D baskılı kısmı beyaz. Eğer başka bir renk tercih ederseniz, lütfen kasada mesaj bırakarak bize bildirin. 3D kamera STL dosyasını baskılı parçaları indirmek olabilir monte edin .

İnşa etmemizi ve BNF sürümü test için 5 ila 7 gün sürer. Eğer binada deneyimli iseniz, zaman kazanmak için kendiniz inşa etmek için daha iyi bir satın olurdu

Bu KL vardır-EX90 ve 2" pervane yakalar sınıf bir çerçevesi vardır.

Sadece boyutu küçük olduğu için güç yoksun olduğu anlamına gelmez. Bu küçük canavar ve en son 250 mm boy dörtlü kullanarak iken şangay'da tüm dünyanın en iyi pilotlarından birine karşı yarış için kullanılan 3s motorlar üzerinde çalışan yeteneğine sahiptir. Ayrıca takım pilot Kakei Leung bizim Hongkong Mini Sınıfı İnsansız Yarış birinciliği var ise Yarış pisti'nde mikro sınıfın başarısı kanıtlanmış bir şey oldu.

Bu çerçeveyi çok iyi kabul edilen BN2035 Gemfan pervaneler ile donatılmış ve S flycolor betaflight OSD, F3 uçuş kontrolörü ve 4 Resim içeriyor Kule kullanır. Yusufçuk MC1105 7500kv motorlar eleştiriler elde edilmiştir ve ayrıca bu çerçevede kullanılır. Ama dur, bu o pis küçük 2 dolar board kamera veda edersin inşa etmiyoruz . Biz bu standart ucuz kameralar çok daha pahalı ama görüntü kalitesi ekstra detaylar iyi değer olan Çalıştırma Cam mikro hızlı kullanmak için yaptı.

İki seçenek geliyor, ya BNF açılan veya kendiniz DİY paketi oluşturmak. Bir DİY, tıklayın isterseniz .

Boyutu ve hafif Küçük özellikleri: Bütün ağırlık 106 sadece 2 550mAh lipo pil ile gram. Eğer Amerika Birleşik Devletleri ise FAA ile kayıtlı alma sorunlarını gerektirmez. 2 / 3s lipo. 3S ile sadece 2 pil ile mükemmel güç, daha güçlü. Seni kullanma gibi çok yüksek hızlı, çok hassas ve ray verir. Hızlı diğer büyük yarış dörtlü olarak. Takım pilot Ka Kei Leung bizim 2017 WMC de 9.65 sn drone yarışı bitirdi. . Kullanım Runcam Mikro Swift, dünyanın en küçük ve en hafif profesyonel CCD kamera. Saygın Runcam Hızlı ve çevik Mini için aynı performansa sahiptir. -2 1 BLHeli_S içinde saygın Flycolor RAPTOR S-F3 FC Kule ve 4 3S ESC çok iyi bir istikrar ve uçuş performans verir. Güçlü mikro Yusufçuk MC1105 fırçasız motorlar ile donatılmış. BN2035 Gemfan pervaneler ve Flycolor RAPTOR S-Kule ile harika çalışıyor. Koruyucu kaplama ile Yusufçuk 25mw 48ch bir Vtx video iletimi için daha aero dinamik düşük profilli bir tasarım vermek inlcuded. -OSD yerleşik uçuş denetleyicisi. Tasarım şampiyonu yarış drone esinlenmiştir. Boyutu çok daha küçük, ama sen 210 200 profesyonel ve sınıf yarış uçağı aynı uçuş deneyimi verir. D tavsiye 2 PID Ayarı: 48 RULO P ben 50 D 29 PİTCH P 53 I 55 D 27 YAW 67 P ben 58 0,12 TPA

0,2: 48 ben 24 RULO P D 70 23 18 PİTCH 35 S 50 D YAW ben P 48 D TPA 3S PID Ayarı tavsiye

Flycolor Ler için kablolama Şeması-Kule:

1 x 4 x 1 x 1 x 1 x 8pairs x 1 x 1 x 1 x Kamera 1 x Dağı 3D Baskı 3D Baskı Stop lambası M2*4 Vida 12 x M2*6 Vida 8 x Motor Vida 20 x Mount paket dahil:

KL-EX90 mikro sınıf GERÇEK yarış için inşa edilmiş 2" pervane 90 sınıf bir gövde var. Bütün ağırlık 2 550mAh bir lipo ile sadece 106 gram kadardır. Bu kadar küçük boyutlu bu 250g altında ağırlık olarak çok hafif ve çünkü, eğer EX90 KL uçmak için ABD'den iseniz FAA ile kayıt gerekmez.

3D için mevcut dört renk kişiliğinizi göstermek ve öne çıkan parçaları basılmıştır. Eğer talimat olmadan beyaz sürümünü göndereceğiz. Eğer başka bir renk tercih ederseniz, lütfen bize bildirin.

Kompakt tasarım, kapalı ve açık GERÇEK için uygundur. F3 Uçuş Kumanda ile donatılmış, 4-1 ESC, güçlü 1105-7500kv motorlar, Runcam Mikro Swift GERÇEK kamerada-Yusufçuk 25mw 48ch vTX ve LED ışık, her ikisi de LOS ve GERÇEK ilanlar için KL-EX90 mükemmel yapmış.

Yusufçuk 25mw 48ch bir Vtx video iletimi için daha aero dinamik düşük profilli bir tasarım vermek inlcuded. Bu 48CH birkaç el ilanları için yarış aynı zamanda yarış sırasında sinyal paraziti hakkında endişelenmeden sağlar. VTX doğrudan üst plaka üzerinde, ama içine üst plaka boş kısmını daha iyi bir koruma için değil. Hala kolay kullanıcıların kanalları ve daha az ısı kayması için ise koruyucu kaplama ile nem girişini önlemek için geliyor.

bnf, Ucuz bnf, X Racer KL EX90 Micro Quad BNF Yarış